Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2021
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Športové popoludnie pod názvom „ Športujeme s úsmevom na tvári“ sa začalo 5. júna o 15,00 hod. na futbalovom ihrisku TJ Družstevník Jacovce. Pre našich najmenších bolo pripravených mnoho športovo - súťažných disciplín. Pri vstupe na ihrisko každý záujemca dostal kartičku na zbieranie pečiatok za prekonanie jednotlivých športových disciplín. Deti mali ,,plné ruky práce" na stanovištiach. S mierou trpezlivosti, ktorú niekedy potrebovali, aby sa im daná disciplína podarila zvládnuť, sme na každom z nich videli úprimné nadšenie a nekonečnú radosť z úspechu. S úsmevom zvládli hlavolam, chytali rybičky, skákali na fit lopte, zhadzovali kolky, hádzali krúžky, strieľali z luku ... Akciu sme realizovali s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja a preto každé dieťa, ktoré sa zapojilo do športovania, bolo za svoju šikovnosť odmenené medailou, drobnými športovými potrebami a nechýbal ani balíček so sladkosťami. Okrem tradičných športových disciplín si deti užili aj veľa zábavy.

Na tribúne si mohli nechať namaľovať tváričky a v priebehu niekoľkých minút sa zmenili na rôzne zvieratká, rozprávkové postavičky alebo filmových hrdinov. Na ihrisku zase členovia nášho dobrovoľného hasičského zboru zaparkovali hasičské auto a pripravili penovú show. Sneh v lete ? Veru áno, pre niektoré detičky to bola tá najbláznivejšia zábava!

Spestrením nášho športového dňa boli aj dva skákacie hrady, kde si deti do sýtosti zaskákali, ale aj opekanie, keď si spolu s rodičmi prišli opiecť špekáčiky a trochu si pri ohni oddýchli ☺.

Počasie nám prialo, detičky si zašportovali a my........ spokojne môžeme vyhlásiť: „Akcia sa vydarila“.

Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí nám nezištne pomohli zorganizovať toto športové popoludnie: hasičom, animátorom, ale aj dobrovoľníčkam na tribúne, ktorí obetovali svoj voľný čas a strávili ho spoločne s nami.