Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2020
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

MTB Team a ATK Javorina zorganizovali 1. augusta Tour de priehrady v tomto roku aj v spolupráci s obecným úradom v Jacovciach. Štvrtý ročník Tour de priehrady bol
v rekordnom počte – zaregistrovalo sa 211 účastníkov. Zastúpené boli všetky vekové kategórie.Trasu okolo troch priehrad: Nemečky, Duchonka a Tesáre zvládli všetci účastníci bez problémov. Zdá sa, že akcia je super nielen pre vášnivých cykloturistov, cyklistov – amatérov, ale aj rodiny s deťmi.


Je skvelý pocit robiť niečo pre ľudí, ktorí majú radi cykloturistiku a dostávať odmenu vo forme dobrej nálady, úsmevov, pozitívnych ohlasov a správ, ktoré prišli od zúčastnených cyklistov.

V cieli bolo na námestí pred FC Pub pripravené občerstvenie v podobe výborného gulášu a na osvieženie a smäd bolo pivko a kofola.

Akcia bola ako po iné roky veľmi vydarená, ďakujeme všetkým sponzorom a aj celému tímu, ktorí svojou pomocou akokoľvek dopomohli k uskutočneniu tejto cyklistickej akcie a zároveň veľké poďakovanie patrí aj všetkým zúčastneným, vďaka ktorým bola táto akcia úspešná. Pevne veríme, že v roku 2021 sa vidíme opäť a v ešte väčšom počte. Športu zdar ☺.

MTB Team Jacovce