Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2020
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Kultúrna akcia „Vítanie detí do života “ má v našej obci už bohatú tradíciu a ani tento rok sme nezabudli na detičky narodené v roku 2019. V sobotu 8. februára 2020 sa zasadačka obecného úradu zaplnila „džavotom“ malých detí - nových občanov našej obce. Narodenie dieťatka je najsilnejším okamihom v živote rodičov, radostnou chvíľou pre celú rodinu a taktiež významná udalosť pre obec. Atmosféru slávnosti na úvod nášho stretnutia obohatili kultúrnym programom dievčatká zo základnej školy.

Po programe mal krátky príhovor starosta obce a v ňom vyzdvihol silu rodiny a pocit šťastia, keď sa v rodine narodí bábätko. Detičkám a ich rodičom zaželal veľa zdravia, šťastia, lásky a krásny spoločný život. Nasledovalo podpísanie sa do pamätnej knihy a odovzdanie darčekov a pamätných listov. 

Rodičom aj touto cestou prajeme veľa krásnych spoločných chvíľ, ktoré budú naplnené smiechom a radosťou ich detičiek.