Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2018
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Krásny májový sviatok – Deň matiek sme oslávili v nedeľu 20. mája už tradične v telocvični základnej školy v Jacovciach na milom podujatí, na ktorom vystúpili deti z eRko hnutia a žiaci z materskej a základnej školy pod vedením svojich učiteľov.


Všetky prítomné mamky, babky i prababky privítal slávnostným príhovorom starosta obce, ktorý pripomenul dôležitú rolu matky v živote rodiny i celej spoločnosti.  Deň matiek patrí medzi najdojemnejšie sviatky - pre každého človeka je jeho matka najdôležitejším človekom na svete. Od detstva si človek nesie v sebe jedinečný a neopakovateľný obraz svojej matky. Matky, ktorá všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje a bude stále milovať svoje dieťa bez ohľadu na to, aké ono je. Všetci sa radi vraciame k mame domov. Na miesto, kde je nám dobre, k svojim spomienkam, tajným snom a láskam, kde nás vždy čaká prestretý stôl, kde cítime pokoj, pohodu a lásku.

A po príhovore sa už rozzvučali tóny piesní, za srdcia chytali dojímavé verše, pastvou pre oči boli tance v pestrých krojoch.