Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2018
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok:  8.00 - 15.00
Utorok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
 
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

V sobotu 16. júna 2018 sa za krásneho slnečného počasia v priestoroch areálu futbalového ihriska zišli malé, ale aj tie väčšie deťúrence, aby spoločne s rodičmi oslávili svoj sviatok - Medzinárodný deň detí. Príjemná atmosféra, skvelá nálada a bohatý program plný hier, smiechu, zábavy, tak možno stručne charakterizovať tohtoročný športovo - zábavný deň.

Akciu pod názvom: Rozhýbme svoje telo športom – zodpovedne a spoločne celá rodina, sme organizovali za finančnej podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja V tomto roku spoločne športovali deti s rodičmi v rôznych olympijských disciplínach. Veľký záujem a neustály rad bol pri olympijskej disciplíne – lyžovanie po tráve. Ale rady sa tvorili aj pri ostatných disciplínach. Po absolvovaní všetkých súťažných disciplín na detičky čakali bohaté balíčky a zlaté medaile. Počas celej oslavy sa všetci mohli povoziť na koníkoch, pozorovať, ako si žijú malé včielky v úli, posedieť si v niektorom z autičiek - veteránov, ale aj skákacie hrady boli stále plné detí. Deti si tiež mohli pochutnať na cukrovej vate, popcorne a iných dobrotách.

Ďakujeme animátorom z eRko hnutia za prípravu športových disciplín, ale aj našim zdravotníkom, ktorí ochotne ošetrovali drobné úrazy, ktoré sa prihodili počas celého športového popoludnia. Bez Vás – nás všetkých, by sa toto podujatie neuskutočnilo a to by bola veľká škoda .Veríme, že sa Vám disciplíny páčili, že ste sa dobre vyšantili a o rok sa tešíme na Vás opäť.