Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2018
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Mikuláš so svojimi anjelsko - čertovskými pomocníkmi neobišli Jacovce ani tento rok. V pondelok 3.decembra doniesli pre naše detičky koše plné mikulášských dobrôt
a rozsvietili vianočný stromček pred kostolom Božieho milosrdenstva. Deťom urobili radosť na originálnom voze.Také sane, aké má trojica Mikuláš, anjel a čert, veru ešte nikto nevidel ! Pri rozdávaní mikulášskych nádielok hrala zo saní krásna vianočná hudba a čo robil čert ? Hľadal neposlušné deti, ktoré chcel vziať zo sebou. No keďže v Jacovciach máme samé poslušné detičky, veru nenašiel nikoho. Všetky deti postupne Mikuláš s anjelom odmenili sladkosťami. Tí smelí škôlkári a školáci, ktorí počas celého roku poslúchali a nebáli sa čerta, sa spoločne so Svätým Mikulášom odfotili.Čas pokročil a Svätý Mikuláš s anjelikom a čertom sa museli rozlúčiť, lebo na nich čakali detičky aj v iných obciach. My sa však už teraz všetci tešíme na budúci rok, pretože Mikuláš, anjelik a čert sa u nás cítili dobre a prisľúbili, že s košom plným dobrôt, prídu aj o rok.

ZB.