Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2017
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Ak existuje nejaký medzinárodný sviatok, tak je to určite Deň matiek. V našej obci sme si tento sviatok pripomenuli v nedeľu 21. mája. V toto krásne sviatočné popoludnie si žiaci zo základnej školy, ale aj z materskej škôlky a deti z eRko hnutia v telocvični základnej školy pre všetky matky, maminky, babičky a staré mamy pripravili pekný program. Už pri vstupe na naše matky čakal pán starosta, aby im odovzdal kvet a sladkosť. Potom nasledoval pestrý kultúrny program. Malí škôlkári svojimi tančekmi a zručnosťou v bubnovaní rozžiarili tváre obecenstva, školáci sa veru tiež posnažili. Ukázali nám, že básničky naučiť sa im nerobí problém, aj pesničky vedia zaspievať a tance zatancovať. Ani hra na hudobnom nástroji našim žiakom nie je cudzia a tak sme opäť zistili, aké šikovné detičky máme v našej obci. Týmto krásnym programom sa deti poďakovali za všetku lásku, starostlivosť, ochotu a milé slová, ktoré im mamičky preukazujú po celý rok. Naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o hladký priebeh celej oslavy Dňa matiek. Veríme, že potlesk, ktorý sa ozýval po každom jednom čísle program a úsmevy na tvárach svedčili o tom, že sa program páčil všetkým prítomným matkám, babičkám, ale aj ockom, ktorí tiež prišli spolu s nami osláviť tento pekný sviatok.