Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2016
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Po roku opäť zavítal do našej obce Mikuláš. V tomto roku prišiel trochu skôr, už 4. decembra. Neprišiel on veru sám, anjelskú aj čertovskú pomoc si so sebou vzal. Deti ho privítali v priestoroch telocvične základnej školy. Radosť, očakávanie, ale aj prekvapenie, to všetko sme mohli čítať z tváričiek detí, ktoré prišli v hojnom počte a na Mikuláša sa veľmi tešili.

Detičky z materskej škôlky Mikulášovi a jeho pomocníkom zarecitovali krásne básničky a zaspievali pesničky. Za to im Mikuláš zaďakoval a rozdal balíčky so sladkosťami. Potom deti spolu s Mikulášom vyslovili čarovné slovíčka a náš vianočný stromček sa krásne rozžiaril. Mikulášovi zarecitovali aj žiaci zo základnej školy. Veľmi ho potešili a preto aj im spolu s anjelom a čertom rozdali sladkosti.

Mikuláš so svojou družinou sa však rozlúčil a odišiel rozdávať radosť a sladkosti ďalším deťom. Všetci však odchádzali domov spokojní a s rozžiarenými očkami. Veríme, že malí aj veľkí si stretnutie s Mikulášom užili a už teraz sa spolu s nami tešia na stretnutie s Mikulášom v budúcom roku.