Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2015
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Ak existuje skutočne medzinárodný sviatok, ktorý všetci radi oslavujeme, určite je ním Deň matiek. V našej obci sme si tento sviatok pripomenuli 17.5.2015 v priestoroch telocvične ZŠ s MŠ v Jacovciach. Pri vstupe do telocvične čakalo na mamičky, babičky a starké malé prekvapenie v podobe kvetu a sladkosti. Ako prejav vďaky za všetko, čo naše mamičky a babičky robia pre svoje deti, vnúčatá a pravnúčatá, za všetko, čo robia pre našu obec, pripravili pre nich deti z materskej škôlky, žiaci zo základnej školy, ale aj deti z eRko klubu pestrý kultúrny program v podobe básničiek, pesničiek, ale aj roztomilých tancov, ktoré s nimi pripravili ich pani učiteľky. Všetkým patrí srdečná vďaka za ich čas a ochotu pripraviť toto milé posedenie. Dúfame, že všetky mamičky, babičky a prababičky prežili spolu s nami príjemné nedeľňajšie popoludnie a veríme, že o rok sa stretneme opäť...