Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2015
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Dňa 11.7.2015 sa v priestoroch futbalového ihriska v Jacovciach konal už 4. ročník futbalového turnaja Memoriálu Jána Dubného. Na podujatí si zmerali kvalitu svojich mužstiev futbalisti z OFK Kuzmice, OFK Tesáre, TJ Nemčice a domáci futbalisti z TJ Družstevník Jacovce.
Pred zahájením turnaja si prítomní spomenuli na zosnulého Jána Dubného a zástupcovia jednotlivých tímov s jeho synmi odniesli veniec na jeho hrob.
O 13,oo hod. sa začali turnajové zápasy. Na prvý zápas nastúpili proti sebe domáce mužstvo TJ Družstevník Jacovce so súperom TJ Nemčice, kde domáci vyhrali 4:1. Po nich hrali hráči z OFK Tesáre proti futbalovej jedenástke z OFK Kuzmice. Zápas skončil víťazstvom OFK Kuzmice. Po krátkej prestávke, počas ktorej sa mohli hráči občerstviť a nabrať nové sily, sa pokračovalo v ďalších zápasoch. V boji o tretie a štvrté miesto si zahrali futbalisti z Tesár proti TJ Nemčice a vo finále bojovali domáci hráči proti OFK Kuzmice, kde Kuzmice vyhrali nad domácimi futbalistami 1 : 0 a tak sa stali víťazmi turnaja a získali putovný pohár. Na druhom mieste skončili domáci futbalisti TJ Družstevník Jacovce, hráči z TJ Nemčice obsadili 3. miesto a na 4. mieste sa umiestnilo mužstvo z OFK Tesáre.
Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Martin Rusňák z TJ Družstevník Jacovce, najlepší strelec Martin Paluš z TJ Nemčice a najlepším brankárom turnaja sa stal Patrik Sámela z OFK Kuzmice. Ceny víťazom slávnostne odovzdal syn zosnulého Jána Dubného.
Aj vďaka krásnemu slnečnému počasiu bola na turnaji bohatá účasť fanúšikov, ktorí povzbudzovali svojich favoritov.