Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2014
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

V sobotu 19.7.2014 sa na našom futbalovom štadióne uskutočnil turnaj hráčov do 10 rokov pod názvom „Turnaj malých futbalových nádejí“. Kvalitne obsadený turnaj okorenilo mnoho krásnych momentov od aktérov na ihrisku, ako aj účasť mnohých fanúšikov. Radosť z dobre zorganizovaného turnaja neskrývali nielen domáci diváci, ale aj všetci tí, ktorí sa prišli na turnaj pozrieť z iných obcí. Bola to pekná a vydarená akcia. Všetci hráči, ktorí sa turnaja zúčastnili, dostali priestor na svoj futbalový rast, získali vzácne skúsenosti a spoznali nových kamarátov, s ktorými majú spoločný záujem – futbal. Chceli by sme pochváliť všetkých rodičov a sponzorov, ktorí sa podieľali na zabezpečovaní hladkého priebehu tejto akcie. Na záver sa chceme poďakovať aj všetkým divákom, ktorí prišli svojim povzbudzovaním podporiť naše deti v jednotlivých zápasoch.

Konečne poradie : 1. miesto TJ Družstevník Jacovce, 2. miesto OFK Veľké Ripňany a 3. miesto OFK Bošany.