Aktuality

Fotogalérie

Obecný úrad

Samospráva

Inštitúcie

Úradná tabuľa

Fotogalérie - rok 2014
Obecný úrad Farská 288/6
956 21 Jacovce
Pondelok: 8.00 - 15.00
Streda: 8.00 - 16.00
Piatok: 8.00 - 11.00
038 / 530 10 82

Vyhľadávanie na stránke

Aj v našej obci sme slávnostne zahájili nový školský rok 2014 – 2014. Na slávnostnom zahájení sa okrem pedagogického zboru a pracovníkov školy zúčastnil aj starosta Obce Jacovce PhDr. Imrich Hermann, starosta Obce Kuzmice Peter Mojžiš, ale aj kňazi z farnosti. PhDr. Hermann vo svojom príhovore pripomenul že leto a prázdniny sa neodvratne skončili a škola volá. Verí, že žiaci si dobre oddýchli a do nového školského roku načerpali dostatok síl. Deviatakom poprial úspešný záverečný ročník a úspešné testovanie. Osobitne na škole privítal našich najmenších - prváčikov, ktorí sa po prvýkrát posadia do školských lavíc. Každý školský rok je niečim výnimočný. Niekto odíde, niekto zase príde. Určite každému školákovi blúdi v hlave myšlienka aký tento rok bude? Čo nás čaká? Bude to desať mesiacov krvi potenia, strachu, ale aj radosti v laviciach tejto školy? Odpovede na tieto otázky však budeme vedieť až v júni 2015.

 

Na záver starosta poprosil učiteľov, aby urobili všetko preto, aby všetci žiaci dostali nielen kvalitné základné vzdelanie, ale aby s radosťou otvárali dvere školy a boli hrdí na to, že sú žiakmi práve našej školy.

 

Prajeme Vám teda všetkým úspešný štart do nového školského roku 2014/2015.