Víťazom nultého ročníka stolnotenisového turnaja MO Topoľčany sa stal Karol Kováč.

Dňa 3.5.2013 sa konal stolnotenisový turnaj hráčov hrajúcich majstrovstvá okresu Topoľčany. Zúčastnilo sa 16 hráčov z družstiev obcí Jacovce, M. Bedzany, H. Štitáre a Tovarníky. Prvé miesto vyhral Karol Kováč z družstva Jacovce A, druhé miesto obsadil Ľubomír Macho z družstva H. Štitáre A, tretie miesto vybojoval Pavol Hermann (Jacovce A) a štvrtú nepopulárnu priečku získal Ján Čachaň z Tovarník. Celý turnaj prebiehal v priateľskej atmosfére, prerušený bol len krátkym blahoželaním jednému z hráčov, ktorý sa rozhodol uzatvoriť manželský zväzok ☺. V podobnom duchu prebiehal večer posedením s plným tanierom guláša v zasadačke na futbalovom štadióne.