• banner00a

Už tradične 17. november patrí okrem štátneho sviatku aj športu. V telocvični sa konal už po 10-tý krát Florbalový turnaj .

 

Všetko začalo ešte pred desiatou hodinou prezentáciou jednotlivých tímov. Slávnostný vhod urobil p. starosta, ktorý všetkých najskôr privítal. O občerstvenie sa postarala p.Bošanská a hlavným rozhodcom bol Tomáš Pavlovič.

 

V kategórii Junior bolo 6 štvorčlenných tímov: Super štvorka (1. miesto), Ohnivé strely, Batmani (3.miesto), Veľké tigre, Malí Vietnamci a Jednorožci (2. miesto).

 

V staršej kategórii Elite zabojovalo 9 tímov: Wasabi (3. miesto), Thrasher, Tesárski Hasiči, PLV, Gumeňáci (2. miesto), Sme tu omylom, DMAA team, Ludanice (1. miesto) a Jumpers.

 

Víťazom v kategórii Junior : S. O. Kmeťovi, O. Bajtalovi, S. Machovej a A. Kubalákovi srdečne blahoželáme. Uznanie patrí i víťazom staršej kategórie: L.Balajkovi, F. Jančovičovi, M. Uhlárovi i P. Šmídovi.

 

Prvý turnaj sa konal v roku 2002 v rámci aktivity Vypni telku - zapni seba a odvtedy s väčšími či menšími prestávkami až do súčasnosti.

 

Sme veľmi radi, že z tejto akcie sa stalo obľúbené športové podujatie pre starších i mladších športových nadšencov z Jacoviec i okolia.

 

J.B.

 

Meniny má: Víťazoslav
Zajtra: Blahoslav

Adobe PDF

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: