• banner00a

Príchod každého nového človiečika na svet je dôležitou udalosťou. Naša obec vyjadruje radosť, záujem a starostlivosť o vývin a život nových občanov aj tým, že pripravuje slávnosť privítania detí do života obce.

 

V sobotu, dňa 11. februára 2017, sme na pôde obecného úradu privítali deti, ktoré sa narodili v roku 2016, aby sme ich slávnostne privítali v našej obci a rodičom popriali veľa šťastia a úspechov pri výchove. V úvode slávnosti vystúpili žiačky zo základnej školy so svojím programom a potom sa všetkým prítomným prihovoril starosta obce Jaroslav Božik. Vo svojom príhovore pripomenul, že dieťa je najkrajším kvetom lásky, rodičov zaväzuje vytrvať pri ňom a vychovať z malého človiečika skutočne veľkého človeka. Najväčším životným úspechom rodiča je, aby dieťa bolo zdravé, silné, aby prežilo radostné detstvo. Potom rodičom detí poprial veľa šťastia, rodinnej pohody a trpezlivosti pri výchove ich dieťaťa. Rodičom detí odovzdal pán starosta pamätný list, kvet a malý darček. Pre spomienku na túto chvíľu sa rodičia detí podpísali do pamätnej knihy obce.


Na záver ešte raz želáme rodičom a ich „drobcom" veľa zdravia, lásky, porozumenia a drahocenného rodinného tepla.

 

Meniny má: Víťazoslav
Zajtra: Blahoslav

Adobe PDF

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: