• banner00a

V sobotu, dňa 28.1.2017, sa v priestoroch Účelového zariadenia TJ Družstevník Jacovce už po ôsmykrát stretli vyznávači kartovej hry mariáš. Konal sa v poradí už VIII. ročník mariášového turnaja o pohár starostu Obce Jacovce.

 

O tom, že mariáš nie je len o schopnostiach a vedomostiach, sa presvedčil minuloročný víťaz, ktorý v tomto roku získal iba cenu útechy za posledné miesto. Víťazom turnaja sa stal Zaťko Pavol z Topoľčian. Druhé miesto získal František Dávidik. Z jacovských účastníkov bol najlepší Vladimír Herda, ktorý sa umiestnil na 3. mieste.

 

Turnaj prebiehal v pohode a aj v tomto roku sa organizátorovi turnaja p. Šatanovi podarilo získať ceny od sponzorov a tak každý účastník bol odmenený.

Veríme, že všetkým prítomným sa u nás v Jacovciach na turnaji páčilo a zúčastnia sa aj v budúcom roku. Očakávame však, že sa vo väčšej miere do mariášového turnaja zapoja jacovskí mariášisti.

 

Meniny má: Víťazoslav
Zajtra: Blahoslav

Adobe PDF

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: