• banner00a

Najrôznejšie vône sa vznášali 2.8.2014 nad futbalovým štadiónom v Kuzmiciach, kde sa konal 5. ročník súťaže „ Uvar si svoj guláš“. Naša obec na akcii nemohla chýbať a preto vyslala svojich zástupcov. Podľa pokynov organizátorov si priniesli všetky potrebné ingrediencie na varenie gulášu a k tomu samozrejme aj dobrú náladu. A že sme vybrali tých správnych gulášových odborníkov, ktorí varili s radosťou a pohodou, svedčí aj výsledok – krásne III. miesto zo 17 zúčastnených družstiev. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu obce a už teraz si pripravujeme stratégiu na budúci ročník súťaže, aby sme poriadne premiešali poradie víťazov a tak presvedčili porotu o tom, že náš guláš bude naj.

 

Meniny má: Eduard
Zajtra: Jozef

Adobe PDF

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: