• banner00a

Medzi športovými podujatiami a turnajmi sa nájdu aj také, pri ktorých fyzická zdatnosť nie je dôležitá. O to viac však dostáva zabrať mozog. Inak tomu nebolo ani 19.7. 2014, kedy sa v priestoroch účelového zariadenia TJ Jacovce zišli mariášoví nadšenci na V. ročník mariášového turnaja o putovný Pohár starostu obce Jacovce. Zaregistrovalo sa 12 hráčov, z toho po prvýkrát aj jedna žena, ktorá zastupovala tú nežnejšiu časť. Skúsenosť a šikovnosť rozhodli o najlepších hráčoch. Po poslednom, štvrtom kole, vyhral prvé miesto pán Emil Šatan, st. z Jacoviec, druhé miesto pán z Jozef Kurilla z Topoľčian a treťom mieste sa umiestnil František Dávidík z Topoľčian.

„S priebehom turnaja sme spokojní. Spokojní boli aj hráči a prisľúbili účasť aj na budúci rok. O rok by som turnaj rád spropagoval aj v rámci kraja a zvýšil jeho úroveň,“ povedal organizátor Emil Šatan, st. a poďakoval všetkým, ktorí sa o zdarný priebeh podujatia pričinili.

 

Meniny má: Víťazoslav
Zajtra: Blahoslav

Adobe PDF

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: